Příběh Herášku a kostiček ToBee

Herášek česká firma, která vyrábí domácí smažený nebo pečený hrášek několika příchutí. Vlastnoručně ho vyríbí majitel firmy Petr Šméral. Petr je nejen podnikatel, ale také rodič. Sám stará o svou vážně hedikepovanou dceru, která vyžaduje jeho péči 24 hodin denně. Výrobu Herášku vnímá jako terapiii a únik z každodenní reality.

Kromě smaženého hrášku vyrábí Petr Šméral relaxační háčkované plyšáky. Inspiroval se podobnými háčkovanými hračkami na Neuroklinice Armandi, kde se spojil s paní, která háčkuje zvířátka a společně se pustili do tvorby háčkovaných míčků. Zadání bylo vytvořit maskota firmy Herášek, který bude pomáhat, a tak vznikl relaxační háčkovaný míček. Relaxační sortiment Herášku se záhy rozšířil o masážní kostičky ToBee. Veškeré finanční prostředky, za které nakoupíte tyto produkty putují na podporu rodičů samoživitelů.

Relaxační ToBee kostičky

Každá kostička ToBee je vyrobena z českého buku. Je ručně opracována a impregnována včelím voskem s příměsí levandulového oleje. Díky své velikosti a tvaru šestihranu nemají ostré hrany a kůži, svaly a šlachy efektivně masírují.

herasek.cz